• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівника природно-заповідної справи
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 липня 2018 року о 09:00

     Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю працівників природно-заповідної справи з професійним святом!

  Як і весь світ наша країна перебуває на порозі кліматичних змін, які багато в чому спричинені людською діяльністю. Тому питання охорони навколишнього природного середовища, збереження природних парків та заповідників є актуальним не лише для нашого суспільства, а й у планетарному масштабі.

  Природно-заповідний фонд України є нашим національним надбанням, а отже його збереження та захист – пріоритет діяльності Уряду у галузі охорони навколишнього природного середовища. Ми формуємо комплексну екологічну політику, яка передбачає відкритість та прозорість на всіх етапах її реалізації, активне залучення громадськості до прийняття рішень і, найголовніше, запровадження нових управлінських підходів до регулювання галузі та створення сучасного природоохоронного законодавства за найкращими світовими зразками.

  Урядом затверджено план заходів щодо реалізації Концепції реформування системи державного нагляду у сфері охорони навколишнього природного середовища, виконання якого дасть змогу запровадити сучасні правила поводження з природою та сформувати якісну європейську політику щодо захисту навколишнього природного середовища. Нашим стратегічним завданням є формування комфортного для життєдіяльності людей простору з комплексним захистом довкілля та збереження його для майбутніх поколінь.

  Дякую усім причетним до природно-заповідної справи за активну життєву позицію та невичерпну любов до природи. Бажаю Вам міцного здоров’я та довголіття, а також нових здобутків у професійній діяльності!

  З повагою

   

  Прем’єр-міністр України                                Володимир ГРОЙСМАН

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівника природно-заповідної справи