• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем незалежності України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 серпня 2018 року о 09:00

        Дорогі співвітчизники!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем незалежності України!

  Докорінні зміни, які переживає наша країна, стали можливими насамперед завдяки тому, що український народ має можливість власноруч творити власне майбутнє та бути господарем на своїй землі. Державна незалежність України є фундаментом нашого розвитку, запорукою структурних реформ практично в усіх суспільних галузях, передумовою наших досягнень.

  Ні в кого не залишилося сумнівів, що місце незалежної України задля подальшого успішного розвитку – серед народів об’єднаної Європи. Ми остаточно переконалися, що членство в НАТО є запорукою нашої безпеки та переконливим аргументом для агресора. Ми не маємо права зупинятися на досягнутому та мусимо продовжити реформування нашого суспільного життя. Переконаний, що незалежна Україна – це децентралізоване, відкрите, прозоре суспільство з високим рівнем життя, якісними медициною і освітою, зрозумілими і простими умовами для підприємництва, повсюдним дотриманням прав людини.

  Українці не раз переконливо доводили всьому світові, що є суверенною самодостатньою нацією, яка остаточно попрощалася з пострадянським минулим та авторитарними політичними практиками і обрала європейський шлях розвитку. У бойових діях на сході нашої країни українці щодня ціною власного життя захищають нашу незалежність від агресора та показують усьому світові взірець воєнної доблесті та громадянського героїзму. Наша міцна громадянська позиція сприяє формуванню в нас європейської демократичної спільноти, представники якої не лише поділяють європейські цінності, а і генерують нові культурні та політичні смисли.

  Упевнений, що разом ми продовжимо змінювати нашу країну та досягнемо усього запланованого, адже маємо дивовижних людей, колосальні природні ресурси та фантастичні економічні перспективи. Вірю, що незалежна Україна – це країна можливостей та успіху!

  Слава Україні!

   

  Прем’єр-міністр України                                Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем незалежності України