• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Національної поліції України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 липня 2018 року о 09:00

      Шановні колеги!

  Від імені Уряду України та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем Національної поліції України!

   Реформа правоохоронних органів була однією з найголовніших вимог Майдану, тому утворення Національної поліції було пріоритетним завданням Уряду відразу після Революції Гідності. Люстрація скомпрометованих працівників попереднього режиму, переатестація та прозорий відбір нових спеціалістів забезпечили нову поліцію якісними кадрами, що здатні виконувати складні завдання із запровадження сучасних методів провадження правоохоронної діяльності. Важливим елементом реформи стало утворення патрульної поліції, яка відразу завоювала кредит довіри від громадян та є найбільш сучасним за методами роботи підрозділом у структурі Національної поліції.

  На сьогодні реформування Національної поліції продовжується. У Міністерстві внутрішніх справ працюють над покращенням матеріально-технічного забезпечення та оптимізацією кадрового складу, запроваджують нові методи оперативної роботи та сучасні стандарти відкритості, прозорості і професіоналізму. Національна поліція уже не є репресивним пострадянським утворенням, але поступово перетворюється на якісний сервісний орган західного типу. Наше завдання – створити сучасну професійну структуру, фахівці якої володіють найновішими методами роботи та служать усьому українському народові, захищають суспільство та людей від будь-яких незаконних посягань, борються із злочинністю за допомогою найсучасніших механізмів.

  Одним з важливих та складних викликів сучасності для Національної поліції є питання національної безпеки в умовах гібридної війни, яку веде проти нас сусідня держава. Тому Національна поліція сьогодні повинна виконувати ще і функцію із захисту від зовнішньої агресії та внутрішніх диверсійних операцій, забезпечувати захист вітчизняного інформаційного поля. Завдяки сьогоднішній фактичній незалежності нашого головного правоохоронного органу від впливу будь-яких політичних груп ми можемо бути впевненими у тому, що поліція захищатиме громадський порядок у межах закону та діятиме в інтересах народу в умовах будь-яких політичних дестабілізацій.

  Дякую усім працівникам Національної поліції за віддану службу українському суспільству та високий професіоналізм, щоденний ризик власним життям в ім’я захисту народу та кожного громадянина! Бажаю Вам міцного здоров’я, вдалої служби та професійного зростання. Упевнений, що у реформуванні Національної поліції ми підемо до кінця та здійснимо усі заплановані перетворення для утворення поліції, яка користуватиметься беззаперечною народною довірою та підтримкою.

  З повагою 

  Прем’єр-міністр України                                         Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Національної поліції України