• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем молоді
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 червня 2018 року о 09:00

      Дорогі українці!

  Від імені Уряду і від себе особисто вітаю з Днем молоді!

  Молоді люди, без зайвого пафосу, є не лише майбутнім, а і теперішнім будь-якої країни. Молодь формує тренди, задає високу планку для інших поколінь, формує прогресивний напрям розвитку суспільства. Відкритість до всього нового та оригінальність мислення дають змогу молодому поколінню генерувати ідеї, які змінюють світ.

  Внесок української молоді у ті зміни, що відбуваються в Україні, важко переоцінити. Україна переживає справжній бум молодіжних ініціатив, громадських рухів, культурних заходів, стартапів та бізнесових ідей. Усе це стало можливим завдяки активній позиції нашого молодого покоління, його природній адаптації до актуальних світових процесів.

  Розуміючи, що саме молодь здатна запропонувати нове бачення нашого майбутнього та способів його досягнення, Уряд активно працює над залученням молодих людей на державну службу. Переконаний, що саме молодь повинна здійснювати подальші перетворення в Україні, якщо ми дійсно прагнемо бути громадянами успішної країни.

  Висловлюю подяку молодшим поколінням українців за активну та непохитну позицію та енергію, тверду впевненість в успішному завтрашньому дні нашої країни. Цим життєствердним прикладом Ви надихаєте старших за себе українців діяти енергійніше, не боятися приймати нові зміни світу, впевнено робити важливі справи у зрілому та літньому віці.

  Бажаю молодшим поколінням завжди залишатися такими ж відкритими, цілеспрямованими, а всім українцям – почуватися активними та молодими людьми. Упевнений, що на країну, яка володіє таким потужним і непересічним людським потенціалом, чекає велике майбутнє.

  З повагою

   

  Прем’єр-міністр України                                Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем молоді