• In English
 • Ігор Жданов: У спорті - неможливе - можливе, було би бажання працювати й вкладатися в будівництво, ремонт та реконструкцію спортшкіл
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 23 червня 2018 року о 20:53

  23 червня під час робочої поїздки до Дніпра Міністр молоді та спорту Ігор Жданов відвідав спортивні об’єкти міста.

  Разом із заступником голови Дніпропетровської ОДА Дмитром Батурою та начальником управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА Олександром Пшеничниковим урядовець відвідав спортивний комплекс «Дзюдо-Дніпро» та ознайомився з ходом будівництва спортивно-оздоровчого комплексу смт. Слобожанське.

  «Дзюдо-Дніпро» - мультиспортивний сучасний комплекс нового покоління загальною площею 900 квадратних метрів, був збудований минулого року на місці старого покинутого спортзалу.

  Зал спорткомплексу для дзюдо - один з найбільших в Дніпрі, його загальна площа 432 квадратних метра. Окрім тренажерного залу, роздягалень «Дзюдо-Дніпро» має майданчик для крос-фіту під відкритим небом та  футбольне поле на 700 квадратних метрів.

  У 2018 році в рамках державно-приватного партнерства на базі цього комплексу була створена обласна дитячо-юнацька спортивна школа дзюдо, на фінансування якої в цьому році виділено – 3 мл. грн.

  "Приємно вражений результатом державно-приватного партнерства щодо розвитку та відродження спортивної інфраструктури в Україні на прикладі спорткомплексу «Дзюдо-Дніпро». Абсолютно сучасний спортивний об'єкт в якому в комфортних, європейських умовах діти займаються своїм улюбленим видом спорту", - підкреслив Міністр.

  "Вдячний всім, хто працював і докладав зусиль для того, щоб в Дніпрі з'явився такий класний спортивний об'єкт, який працює на громаду і здоровий спосіб життя молодого покоління. Це приклад іншим містам та областям. Як кажуть у спорті - неможливе - можливе, було би бажання працювати й вкладатися в будівництво, ремонт та реконструкцію спортшкіл."

  Про залучення коштів для розвитку спортивної та молодіжної інфраструктури Ігор Жданов розповів громаді Слобожанської ОТГ. Тут на будівництво спортивно – оздоровчого комплексу заплановано витратити - понад 200 млн. грн., з рівним розподілом витрат п’ятдесят на п’ятдесят між обласним бюджетом та бюджетом ОТГ.

  Першу чергу спорткомплексу Слобожанської ОТГ року планується ввести в експлуатацію вже наприкінці 2018 року. А наступного року громада має отримати й басейн 25 м.

  Міністр оцінив роботи, що проводяться на території майбутнього спорткомплексу, площа якого становить 2884 м². Тут перередбачається розміщення великої комплексної спортивної зали з трибунами на 280 чоловік, зал фітнесу, більярдна, тренажерна зала, зона відновлення, конференц зала та кафетерій.

  То ж мешканці ОТГ матимуть широкий вибір з різних видів спорт, зокрема футбол, баскетбол, волейбол, великий теніс, настільний теніс, бокс, більярд, легка атлетика, східні єдиноборства, армспорт, фітнес, бодібілдинг.