• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Конституції України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 червня 2019 року о 09:00

  Шановні співвітчизники!


  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем Конституції України!

  Прийняття у 1996 році Конституції України остаточно ствердило те, що незалежна українська держава відбулася. Український народ сформулював власні принципи державотворення і побудови суспільства, визначив мету свого державного існування та цінності, покладені в його основу. Ми вирішили будувати демократичну, соціальну і правову державу, основною цінністю якої є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека. Ми заявили, що норми Конституції України є нормами прямої дії, а отже, кожен громадянин України перебуває під її безпосереднім захистом.

  Українське суспільство змінюється і розвивається, однак Конституція України залишається головним дороговказом у нашому суспільному житті та маркером, з яким ми постійно звіряємося. Так, чітко усвідомивши наше безумовне прагнення бути частиною європейської цивілізації, ми закріпили цей курс у Конституції України. Відтепер будь-які спекуляції навколо цього питання втрачають сенс, адже закріплене в Конституції України прагнення українського народу є непорушним.

  Конституція України є одним з визначальних факторів розвитку української державності та українського суспільства, в основі якого лежить верховенство права і закону. Впевнений, що вона і надалі залишатиметься запорукою стабільності нашої держави і завжди сприятиме утвердженню законності в Україні.


  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                   Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Конституції України