• In English
 • Прем’єр-міністр: Ми маємо всі служити державі і бути об’єднаними, коли йдеться про долю наших людей
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 червня 2019 року о 23:30

  Українські урядовці і всі відповідальні особи мають служити державі і бути об’єднаними, коли йдеться про долю українців, які сьогодні перебувають у тюрмах і в полоні за кордоном, передусім у Росії. Про це в ефірі телеканалу «1+1» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи питання неповернення 24 українських моряків, які перебувають у російському полоні.   

  Глава Уряду сказав, що думати треба не про рейтинги, а про ті дії, які потрібно здійснити. І Уряд України тут був і є послідовним, адже з листопада минулого року – часу захоплення моряків – Уряд надав всю необхідну допомогу:  матеріальну, юридичну тощо. 

  «Ми маємо всі служити державі і бути об’єднаними. Давайте приходити не за рейтингами, а за відповідями на питання, – сказав Володимир Гройсман. – Все, що стосується державності, має нас об’єднувати. Наших воїнів треба повернути. Вони невинні!.. Мета – повернути хлопців. І це принципово».

  Довідково

  Наприкінці листопада минулого року російські військові захопили в полон 24 українських моряка та їхні судна під вигаданим приводом «порушення кордонів». Уряд України відразу зреагував на цю подію по декількох напрямках – допомоги сім’ям моряків, організації юридичного захисту моряків та привернення уваги міжнародної спільноти до ситуації із захопленням українців. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман одразу закликав міжнародну спільноту не тільки зреагувати на цей акт повзучої агресії, а й надіслати до Азовського моря спеціальну місію ЄС, яка б оцінила ситуацію і надала рекомендації щодо подальшого її вирішення.

  Прем’єр-міністр: Ми маємо всі служити державі і бути об’єднаними, коли йдеться про долю наших людей