• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Хрещення Київської Русі
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 липня 2018 року о 09:00

  Дорогі українці!

  Епохальна подія Хрещення княжої Русі дала поштовх інтенсивному культурно-історичному розвитку на теренах нашої країни. Ця символічна дата не лише вписала Київську Русь в орбіту європейського християнського простору, а і сформувала історичний напрям розвитку української державності, визначила всі подальші віхи її становлення.

  З часу історичного рішення Великого Князя Київського Володимира Україна стала невід’ємною складовою західної цивілізаційної моделі і протягом всіх наступних століть наші терени розвивалися в контексті всіх актуальних європейських процесів – політико-правових, соціально-економічних, духовних, інтелектуальних. Європейський вибір пращурами сучасних українців зроблено в ті часи, коли чимало регіонів Європи ще не були хрещеними і лише зароджувалися інститути державності.

  Тож нехай великі звершення наших предків зміцнюють нашу волю та прагнення жити в успішній, реалізований, європейській країні. Сьогодні не лише повертаємося до історичної родини європейських народів, в якій були в часи княжої Русі, а і встановлюємо елементарну справедливість, долаючи негатив і наслідки часів занепаду від тривалої колонізації.

  Бажаю всім українцям миру, злагоди, добробуту, міцного здоров’я, віри у власні сили!

  З повагою

   

  Прем’єр-міністр України                                   Володимир ГРОЙСМАН

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Хрещення Київської Русі