• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем бухгалтера та аудитора
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 липня 2019 року о 09:00

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем бухгалтера та аудитора!

  В умовах тих змін, що відбуваються у нашому суспільстві протягом останніх років, роль бухгалтерської та аудиторської діяльності лише підсилюється. Загальне пожвавлення економічних та фінансових процесів підвищує рівень відповідальності бухгалтерів та аудиторів, спонукає їх до впровадження нових сучасних методів у бухгалтерському обліку. Бухгалтери та аудитори стають надзвичайно важливою і подекуди ключовою ланкою ведення господарської діяльності і бізнесу.

  Як держава, так і десятки тисяч приватних ініціатив покладаються у своїй діяльності на високий професіоналізм вітчизняних бухгалтерів та аудиторів. Упевнений, що фаховий рівень українських спеціалістів сприятиме подальшому розвиткові вітчизняних підприємств та економіки загалом, а також утвердженню у нашій країні європейських норм і підходів з ведення бухгалтерського обліку та провадження аудиторської діяльності.

  Висловлюю подяку бухгалтерам та аудиторам України за висококваліфіковану і складну працю! Бажаю Вам міцного здоров’я, матеріального благополуччя, професійного розвитку та нових досягнень!


  З повагою

  Прем’єр-міністр України                       Володимир ГРОЙСМАН


  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем бухгалтера та аудитора