• In English
 • Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем благодійництва
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 10 грудня 2017 року о 09:00

  Шановні громадяни!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю представників благодійних організацій, приватних благодійників і всіх небайдужих із Днем благодійництва!

  Благодійна діяльність є важливою ознакою соціальної та культурної сфери суспільства, індикатором рівня гуманізму та милосердя. Співпереживання, небайдужість до проблем чи горя інших людей, готовність прийти на допомогу у скрутну хвилину є базовими та необхідними мотиваціями для благодійництва. Благодійна робота потребує не лише терпіння та наполегливості, а і унікальних комунікативних навичок і нестандартних рішень. Благодійні фонди та компанії активно запроваджують фандрейзингові та промо-заходи, аукціони та розпродажі, концерти та спортивно-благодійні акції. Тим самим вони роблять свій вагомий внесок у розв’язання сучасних проблем: важкі захворювання, гуманітарна катастрофа у малорозвинених суспільствах, подолання бідності, неосвіченість і неписемність.

  В Україні благодійництво переживає помітне піднесення. Українські підприємці та компанії, молодь, студенти, митці і волонтери щороку проводять благодійні заходи з метою допомоги тим, хто потрапив у скруту. У 2014 році українці проявили нечуваний рівень взаємодопомоги, підтримки та солідарності. Постраждалі на Майдані, українські воїни на Сході, вимушені переселенці з окупованих територій – ці та інші десятки тисяч людей відчули підтримку мільйонів небайдужих співвітчизників. Тисячі дітей, які потребують складних хірургічних операцій за кордоном, отримали шанс на життя завдяки благодійній підтримці. Впевнений, що суспільство, яке завжди готове прийти на допомогу своїм громадянам, має велике майбутнє, бо здатне надати шанс тим, хто вже зневірився чи майже втратив надію.

  Дякую всім нашим співвітчизникам, хто активно реагує на соціальні та інші проблеми. Коли любов до ближнього, підтримка і взаємодопомога залишатимуться моральними орієнтирами нашого суспільства, ми можемо бути впевненими, що завтрашній день буде щасливим для нас і наступних поколінь.

   

  З повагою

   

  Прем’єр-міністр України                                              Володимир ГРОЙСМАН