• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем банківських працівників України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 травня 2018 року о 09:03

  Шановні працівники банківських установ!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом!

  Банківська система будь-якої країни є кровоносною системою національної економіки. Від стану банківської галузі залежить інтенсивність економічних процесів та інвестиційний клімат, стабільність національної валюти та загальний стан бізнесу. Зупинка роботи банків неодмінно призвела б до колапсу усього господарського життя у країні.

  Після складної, майже катастрофічної ситуації у 2014 році, ми значно оздоровили банківську сферу України. Завдяки правильним, оперативним та злагодженим діям Національного банку та Уряду нам вдалося уникнути дефолту, ліквідувати фіктивні та неплатоспроможні банки, повернути довіру міжнародних фінансових установ, розпочати реформу усієї банківської галузі. Зміни в банківській системі працюють на пожвавлення економіки. Попереду ще багато роботи з реформування банківського сектору. Упевнений, що фаховий рівень та професіоналізм вітчизняних працівників банків дасть змогу нам здійснити усе заплановане.

  Висловлюю подяку всім банківським працівникам України за складну і кваліфіковану працю та відданість справі! Бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття, кар’єрного росту та нових досягнень!

  З повагою

   

  Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН