• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем банківських працівників
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 травня 2019 року о 09:00

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем банківських працівників!

  Банківська система України є запорукою фінансової стабільності та однією з передумов нашого подальшого макроекономічного розвитку. Протягом кількох останніх років Уряд разом із Національним банком провели ряд надзвичайно важливих заходів, спрямованих на забезпечення стабільності та оздоровлення банківської системи. Це відобразилось як на державних фінансах, так і на становищі окремих комерційних банків.

  Поточне зростання доходів українських банків свідчить про значне пожвавлення фінансового сектору країни та правильність обраного курсу. Але зміни, які ми започаткували кілька років тому і продовжуємо сьогодні, були б неможливими без професіоналізму і самовідданої праці тисяч працівників банківської сфери. Впевнений, що спільними зусиллями ми продовжимо реформування та лібералізацію банківської системи для подальшого фінансово-економічного та соціального розвитку нашої країни.

  Висловлюю подяку всім працівникам банківської сфери України за висококваліфіковану працю та значний внесок у ті суспільні зміни, яких нам вдалося досягнути! Бажаю Вам міцного здоров’я, подальших професійних успіхів, досягнень і всіх гараздів!


  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                Володимир ГРОЙСМАН 


  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем банківських працівників