• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем архітектури України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 липня 2019 року о 09:00

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем архітектури України!

  Ми є країною з унікальними архітектурними традиціями та надзвичайним архітектурним різноманіттям. Вітчизняна архітектура пропонує поціновувачам тисячі яскравих взірців у найрізноманітнішому виконанні – від візантійського стилю Софії Київської до конструктивізму будівлі Держплану у Харкові. Історичний центр Львова притягує до себе сотні тисяч туристів щороку, а дерев’яні церкви українських Карпат вражають своєю довершеною гармонією, що ідеально вписана у навколишній ландшафт.

  Архітектурне багатство України є культурним надбанням українського народу і всього людства, тому захист архітектурних пам’яток є одним з найважливіших обов’язків української держави у сфері культури. Уряд і Міністерство культури активно співпрацюють з ЮНЕСКО заради подальшого збереження наших архітектурних пам’яток та їх популяризації у світі. Водночас ми змінюємо підходи у містобудівній галузі, щоб забезпечити гармонійний розвиток наших міст, який передбачає уважне ставлення до особливостей архітектурних ансамблів.

  Висловлюю подяку всім тим, хто пов’язаний із архітектурною діяльністю в Україні, за висококваліфіковану працю, що вимагає математичної вивіреності, творчого підходу та неординарного мислення, а також усім, хто працює в галузі захисту архітектурних пам’яток, за збереження вітчизняних архітектурних надбань! Разом ми працюємо над створенням у нашій країні гармонійного і комфортного простору задля максимальної реалізації потенціалу наших громадян.


  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                   Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем архітектури України