• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана працівникам будівельної галузі
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 серпня 2018 року о 09:00

  Шановні будівельники!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю працівників будівельної галузі та промисловості будівельних матеріалів із професійним святом – Днем будівельника!

  Будівельна галузь України переживає динамічний розвиток і є важливим сектором реальної економіки країни. В умовах модернізації та втілення структурних реформ перед галуззю відкриваються нові можливості, адже Україна потребує капітального будівництва на основі інноваційних інфраструктурних проектів та сміливих амбітних рішень. І наша спільна мета – зробити якісний прорив у перезавантаженні країни, в процесі чого будівельна галузь відіграватиме роль флагмана.

  Переконаний, що передові рішення та високі технології, виробнича модернізація та впровадження нових підходів для підвищення рівня безпеки праці – ті складові, які сприятимуть стрімкому розвиткові будівельної галузі. У 2017 році було прийнято важливі законодавчі зміни у рамках дерегуляції будівництва, що дало поштовх для розвитку галузі, збільшення обсягів будівництва, реконструкції та технічного переоснащення критичної інфраструктури. Тепер важливо не втрачати взятий темп і ставити перед собою нові амбітні завдання.

  Висловлюю подяку всім працівникам галузі за високі трудові досягнення та щоденну працю, яка змінює нашу країну на краще. Бажаю галузі процвітання, а всім будівельникам – професійного зростання, добробуту, міцного здоров’я та мирного неба!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                   Володимир ГРОЙСМАН

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана працівникам будівельної галузі