• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із Днем військ зв’язку України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 серпня 2019 року о 09:00

  Шановні друзі!


  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю Вас із Днем військ зв’язку України!

   Сьогодні війська зв’язку Збройних Сил відповідально та професійно забезпечують зв’язок та управління в усіх родах військ української армії. Реформа Збройних Сил України покликана забезпечити докорінну модернізацію українського війська відповідно до стандартів НАТО. І війська зв’язку – це високотехнологічний підрозділ Збройних Сил України, який сприяє цьому процесу.

  Найкращі армії світу – професійні, ефективні, добре оснащені формування, що вирізняються високотехнологічним зв’язком та автоматизованим управлінням усіх підрозділів, а також надійною системою захисту від кіберзагроз. Саме тому впровадження передових технологій і методів військової комунікації в Збройних Силах для нашої держави є пріоритетом. Це головне завдання, яке стоїть перед військами зв’язку і від реалізації якого залежить підвищення обороноздатності держави.

  Висловлюю щиру подяку всім військовослужбовцям і цивільним працівникам військ зв’язку за гідне виконання професійного обов’язку. Бажаю Вам міцного здоров’я і добробуту!


  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                     Володимир  ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із Днем військ зв’язку України