• In English
 • Прикордонники зі складу Об’єднаних сил провели навчання з протидії збройній агресії в межах гуманітарних дорожніх коридорів
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 01 квітня 2019 року о 11:04

  Навчання з бойової підготовки складають основу готовності прикордонних підрозділів до дій за призначенням під час участі у заходах з відсічі та стримування збройної агресії РФ.

  Цього разу для прикордонників зі складу Об'єднаних сил за легендою навчань було змодельовано загострення безпекової ситуації поблизу КПВВ.

  Здійснивши марш в район проведення навчань, підрозділи зайняли тактично вигідні рубежі та послідовно відпрацювали питання посилення безпеки гуманітарних дорожніх коридорів, контрольних пунктів в’їзду-виїзду, прикриття дій прикордонних нарядів при евакуації цивільного населення та здійснення вогневого ураження наземних сил ворога.

  В ході виконання навчально-бойової задачі відпрацьовано вправи стрільб з протитанкової, протиповітряної, особистої та групової стрілецької зброї. Крім цього, прикордонники вдосконалили тактику дій підрозділів при боротьбі з диверсійно-розвідувальними групами противника.

  За підсумками навчань «зелені берети» підтвердили високий рівень особистої навченості та бойової злагодженості підрозділів, залучених до проведення операції Об’єднаних сил.

  На виконання розпорядження Командувача об’єднаних сил заходи з підтримання високого рівня бойової підготовки підрозділів зі складу Об’єднаних сил будуть продовжуватись і надалі.