• In English
 • Прикордонники України та Угорщини відновили спільні патрулювання кордону
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 16 червня 2021 року о 13:53

  Учора прикордонники Мукачівського загону разом зі своїми колегами з Угорщини провели перше у цьому році спільне патрулювання.

  Зазначимо, що спільні патрулювання українсько-угорського кордону були призупинені з березня минулого року, у зв’язку з пандемією COVID-19.

  Патрулювання українсько-угорського кордону учора було проведено по території Угорщини навпроти ділянки відповідальності відділу прикордонної служби «Лужанка». У ньому взяли участь прикордонник та прикордонниця Держприкордонслужби України та поліцейські Угорщини.

  Рішення про відновлення таких патрулювань було прийнято у двосторонньому порядку. Зауважимо, що до патрулювань допускаються лише правоохоронці, які пройшли вакцинацію проти коронавірусу.

  Нагадаємо, що спільні патрулювання українсько-угорського кордону прикордонники України та Угорщини розпочали ще у 2014 році. Такі патрулювання проводяться як по території України, так і по території Угорщини. Патрульні, які беруть участь у спільному патрулюванні на території держави іншої Сторони, здійснюють патрулювання у службовій формі без зброї та спеціальних засобів.

  Спільна охорона державного кордону дозволяє більш ефективно протидіяти протиправній діяльності на кордоні, а при виявленні спроб переправлення нелегальних мігрантів чи переміщення контрабандних товарів, оперативніше діяти для їх припинення.

  Довідково

  Протокол між Адміністрацією Державної прикордонної служби України та Поліцією Угорщини про спільне патрулювання українсько-угорського державного кордону був підписаний 29.10.2013