• In English
 • При Мінветеранів створено експертну раду з питань психосоціальної адаптації
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 12 лютого 2019 року о 18:31

  Сьогодні в Міністерстві у справах ветеранів відбулося перше установче засідання експертної ради, у якому взяли участь представники силових відомств, практикуючі психологи, психотерапевти, а також представники громадських організацій, які займаються соціальною адаптацією.

  «Експертна рада має можливість напрацювати нормативну базу, щоб врегулювати цю сферу на державному рівні й розробити механізм впровадження програми психологічної адаптації у всій країні. Далі можна говорити про впровадження різноманітних методик, таких як декомпресія, яку вже застосовують в Національній гвардії як один з етапів реадаптації військовослужбовців», - зазначила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

  Під час зустрічі йшлося про відсутність комплексного підходу до цього питання на рівні держави, а звідси і потребу розробки Концепції державної політики у сфері роботи з ветеранами.

  Робота здійснюватиметься через взаємодію робочих груп за напрямками: аналіз та розробка законодавства, а також за напрямком проектної роботи.