• In English
 • Президент Естонії Керсті Кальюлайд та Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко проінспектували роботи на КПВВ «Майорськ»
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 24 травня 2018 року о 17:04

  Президент Естонії Керсті Кальюлайд та Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко проінспектували роботи на КПВВ «Майорськ». Про це повідомив Віце-премєр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

  «В ході візиту на Донеччину з Президентом Естонії пані Керсті Кальюлайд проінспектував будівельні роботи на КПВВ «Майорське». Наразі ведуться роботи щодо переносу КПВВ з-під лінії високовольтних ЛЕП на 300 метрів в бік Бахмута, модернізація пункту пропуску та благоустрій. Розширюється майданчик, створюються сервісні зони для комфортного і безпечного перетину лінії розмежування на в’їзд і виїзд. Також буде створено зручне накриття для автомобілів, збудовані сервісні зони з системами кондиціонування/обігріву та мінімальним комплексом харчування», - написав Геннадій Зубко.

  Довідково

  ПВВ знаходиться на земельній ділянці площею 4,8 га на існуючій автомобільній дорозі, за адресою: Донецька область, Бахмутський район, ділянка автодороги Т-05-13 Лиман-Бахмут-Горлівка.

  Робота КПВВ «Майорськ» дозволяє зменшити час очікування для осіб, які прямують в обох напрямках. Пропускна здатність контрольного пункту становить близько 7-8 тисяч осіб і 2 тисяч транспортних засобів за добу.