• In English
  • Презентовано портал про реформу містобудування

    На порталі про реформу містобудування можна ознайомитися з концепцією законопроекту № 5655, його основними положеннями, переглянути відео обговорень проекту, а також отримати відповіді на найпоширеніші запитання. 
    «Законопроект № 5655 пропонує максимальну відкритість та прозорість в будівельній сфері. Ми дотримуємось таких же принципів і щодо імплементації цієї реформи. Саме тому презентуємо портал, де є вся необхідна інформація про реформу і є можливість отримати зворотній звʼязок. Разом з тим ми продовжуємо системну роботу з представниками експертної громадськості та міжнародними партнерами для імплементації реформи. Ми зацікавлені в тому, щоб ця реформа не була «кабінетною», адже пропоновані зміни докорінно змінять будівельну сферу, а отже вплинуть буквально на кожного громадянина України» - прокоментував Віце-прем'єр-міністр з відновлення України - Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков. 
    Портал доступний за посиланням: http://pro5655.org.ua 
    Нагадаємо, раніше в грудні Верховна Рада підтримала законопроект 5655, який запускає комплексну реформу містобудування. Зокрема, він передбачає максимальну цифровізацію документів та процесів, автоматизацію багатьох процедур та посилення відповідальності за незаконні дії.