• In English
 • Прем’єр-міністри України, Грузії та Молдови обговорили з Президентом Європарламенту співпрацю у сфері торгівлі, безпеки та охорони здоров’я
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 листопада 2021 року о 18:51

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, очільник Уряду Грузії Іраклій Гарібашвілі та Прем’єр-міністр Молдови Наталія Гавріліце у форматі Асоційованого тріо обговорили з Президентом Європейського Парламенту Давідом Сассолі співпрацю у сфері торгівлі, безпеки та охорони здоров’я. Зустріч відбулася під час робочого візиту в Брюссель 30 листопада. 

  Глава українського Уряду Денис Шмигаль зауважив, що ініціатива Асоційованого тріо спрямована на поглиблення процесу європейської інтеграції України, Грузії та Молдови, а також на забезпечення подальшого стратегічного розвитку Східного партнерства. 

  Як відзначив Прем’єр-міністр України, потрібно серйозно покращити можливості країн-членів ЄС та держав-партнерів реагувати на виклики. 

  «У зв’язку з цим ми очікуємо, що Європейський Парламент дасть відповідні рекомендації інституціям ЄС у своїй щорічній доповіді про впровадження Спільної політики безпеки та оборони за 2021 рік», — зазначив Денис Шмигаль. 

  Очільник Уряду України також наголосив, що ЄС і країни Асоційованого тріо мають об’єднати досвід для виявлення і прогнозування загроз у сфері охорони здоров’я. 

  «Ми повинні бути на одному боці, якщо настане нова криза. Разом ми можемо зробити загальноєвропейську відповідь на майбутні питання охорони здоров’я більш консолідованою», — зазначив Прем’єр-міністр України. 

  Глава українського Уряду також наголосив, що торгівля — одна з найважливіших сфер співпраці у форматі Асоційованого тріо. Він додав, що всі три країни мають ПВЗВТ з Євросоюзом, і тому ставлять перед собою схожі завдання в цьому напрямку. 

  «У нас вже є ефективний майданчик для співпраці, який є корисним і цінним для обговорення загальних питань, пов’язаних із торгівлею, обміну досвідом та найкращими практиками», — зауважив Прем’єр-міністр України. 

  Денис Шмигаль також подякував Європейському Парламенту за непохитну підтримку енергетичної безпеки України.

  Прем’єр-міністри України, Грузії та Молдови обговорили з Президентом Європарламенту співпрацю у сфері торгівлі, безпеки та охорони здоров’я Прем’єр-міністри України, Грузії та Молдови обговорили з Президентом Європарламенту співпрацю у сфері торгівлі, безпеки та охорони здоров’я Прем’єр-міністри України, Грузії та Молдови обговорили з Президентом Європарламенту співпрацю у сфері торгівлі, безпеки та охорони здоров’я Прем’єр-міністри України, Грузії та Молдови обговорили з Президентом Європарламенту співпрацю у сфері торгівлі, безпеки та охорони здоров’я Прем’єр-міністри України, Грузії та Молдови обговорили з Президентом Європарламенту співпрацю у сфері торгівлі, безпеки та охорони здоров’я