• In English
 • Прем’єр-міністри України, Албанії та Чорногорії обговорили євроінтеграцію та післявоєнне відновлення нашої держави
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 червня 2022 року о 19:23

  Європейську інтеграцію України та майбутнє післявоєнне відновлення обговорив під час зустрічі в Києві Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль із Прем’єр-міністром Республіки Албанія Еді Рамою та Прем’єр-міністром Чорногорії Дрітаном Абазовичем.

  Денис Шмигаль подякував Албанії та Чорногорії за беззаперечну підтримку суверенітету й територіальної цілісності Україну, за підтримку українського народу в боротьбі за демократію у війні, розв’язаною росією.

  «Вдячні за підтримку надання нашій державі статусу кандидата в члени Євросоюзу. Більшість українців підтримують сьогодні європейську інтеграцію. Для нас це важлива моральна підтримка в боротьбі проти повномасштабної російської агресії. Важливо, щоб надії та прагнення українського народу, який мужньо бореться з російськими загарбниками, були виправдані», — наголосив Прем’єр-міністр України.

  Як зауважив Денис Шмигаль, для України європейська перспектива важлива так само як зброя, санкції проти агресора та фінансова підтримка: «Адже ми захищаємо не лише свою країну, але захищаємо європейські кордони та демократію».

  Глава Уряду Чорногорії відзначив, що цей візит — політична й моральна необхідність бути з українцями в цей час та подякувати за все, що вони роблять не лише для оборони України, а й для оборони всієї Європи. Дрітан Абазович наголосив, що Україна може розраховувати на підтримку Чорногорії та Північної Македонії в питанні євроінтеграції. 

  Еді Рама підкреслив, що Албанія також підтримує кандидатство України в Європейський Союз та прагне долучитися до майбутньої відбудови, зокрема міста Ірпінь. Крім того, Прем’єр-міністр Албанії висловив готовність допомагати в реабілітації українців, що постраждали від війни.

  Прем’єр-міністри України, Албанії та Чорногорії обговорили євроінтеграцію та післявоєнне відновлення нашої держави Прем’єр-міністри України, Албанії та Чорногорії обговорили євроінтеграцію та післявоєнне відновлення нашої держави Прем’єр-міністри України, Албанії та Чорногорії обговорили євроінтеграцію та післявоєнне відновлення нашої держави Прем’єр-міністри України, Албанії та Чорногорії обговорили євроінтеграцію та післявоєнне відновлення нашої держави Прем’єр-міністри України, Албанії та Чорногорії обговорили євроінтеграцію та післявоєнне відновлення нашої держави Прем’єр-міністри України, Албанії та Чорногорії обговорили євроінтеграцію та післявоєнне відновлення нашої держави Прем’єр-міністри України, Албанії та Чорногорії обговорили євроінтеграцію та післявоєнне відновлення нашої держави