• In English
 • Прем’єр-міністр зустрівся з членами ГС «Національна асоціація дорожників України»
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 квітня 2020 року о 09:15

  Під час зустрічі обговорювалася ситуація з будівництвом та ремонтом доріг, отриманням дозвільних документів, створенням нових робочих місць тощо.

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у четвер, 16 квітня, провів робочу зустріч з представниками дорожньо-будівельних компаній, під час якої також був присутній голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков.

  На зустрічі порушувалося питання отримання дозволів на початок будівельних робіт, яке набуло актуальності через рішення про ліквідацію ДАБІ. Прем’єр-міністр наголосив, що це питання перебуває на контролі Кабінету Міністрів і над ним зараз працюють.

  Також йшлося про нагальну необхідність затвердження методології здійснення закупівель робіт з будівництва автомобільних доріг. Учасники наради обговорили наробки робочої групи, яка працює над виробленням єдиних правил та умов. Та висловили сподівання, що на наступному тижні група вийде на підсумкове рішення з цього питання.

  Особливу увагу очільник Уряду приділив працевлаштуванню українців у дорожньо-будівельну галузь. Він наголосив, що дуже важливо, аби підрядники максимально залучали до робіт саме українців.

  «Ми попередньо домовилися, що левова частка фахівців, задіяних до робіт, мають бути громадянами нашої держави. Адже в цей час, коли стільки українців повернулися додому, ми маємо забезпечити їх роботою. Це стосується як вітчизняних, так і іноземних підрядників, які працюють або працюватимуть на будівництві доріг», — відзначив Денис Шмигаль.

  Крім того, з представниками дорожньо-будівельних компаній було досягнуто домовленості максимально задіяти вітчизняного товаровиробника.

  «Я вважаю, що якщо матеріали виробляються в Україні, то саме вони в першу чергу мають використовуватись на будівництві», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Сторони домовилися про регулярність таких зустрічей та виконання взятих на себе зобов’язань у повному обсязі. 

  Прем’єр-міністр зустрівся з членами ГС «Національна асоціація дорожників України»