• In English
 • Прем’єр-міністр: Завдяки домовленостям із Німеччиною 150 млн євро мають бути спрямовані на підтримку малого й середнього бізнесу
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 серпня 2021 року о 18:56

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з Канцлером Федеративної республіки Німеччина Ангелою Меркель подякував за домовленість про перерозподіл Незв’язаного фінансового кредиту Уряду ФРН.

  «Минулого року було домовлено про переспрямування невикористаної частини Незв’язаного фінансового кредиту Уряду ФРН Україні у розмірі 150 млн євро на підтримку малого й середнього бізнесу. Ми розвиваємо програму здешевлення кредитів для МСБ «Доступні кредити 5-7-9%». Вона надзвичайно успішна, і тисячі малих підприємців уже скористалися нею на суму більш ніж 2 млрд євро», — відзначив Денис Шмигаль.

  Очільник українського Уряду також висловив вдячність Німеччині за участь в започаткуванні міжнародної ініціативи COVAX, а також за пряму передачу Україні 1,5 мільйонів доз вакцини проти COVID-19.

  Наразі в Україні достатньо вакцин для всіх охочих. Ми робимо практично 1 мільйон щеплень щотижня й плануємо до кінця року провакцинувати щонайменше половину дорослого населення, аби убезпечити країни від подальших спалахів захворювання», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль також підкреслив, що Україна цінує готовність Німеччини провести на своїй території Конференцію з питань реформ у 2023 році.

  У свою чергу Ангела Меркель запевнила, що Німеччина продовжить підтримку реформ в Україні.

  Прем’єр-міністр: Завдяки домовленостям із Німеччиною 150 млн євро мають бути спрямовані на підтримку малого й середнього бізнесу Прем’єр-міністр: Завдяки домовленостям із Німеччиною 150 млн євро мають бути спрямовані на підтримку малого й середнього бізнесу Прем’єр-міністр: Завдяки домовленостям із Німеччиною 150 млн євро мають бути спрямовані на підтримку малого й середнього бізнесу Прем’єр-міністр: Завдяки домовленостям із Німеччиною 150 млн євро мають бути спрямовані на підтримку малого й середнього бізнесу Прем’єр-міністр: Завдяки домовленостям із Німеччиною 150 млн євро мають бути спрямовані на підтримку малого й середнього бізнесу