• In English
 • Прем’єр-міністр: Я реаліст і знаю, що кроки, які зроблені, розпочинають важливі зміни
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 травня 2019 року о 13:52

  Кроки, які Уряд України здійснював протягом останніх років, – це фундамент і початок великих змін, які потрібні країні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виступу у Верховній Раді. Виступ завершив обговорення питання можливої відставки діючого Кабінету Міністрів. Верховна Рада не підтримала відставку. Як зазначав Глава ВРУ, у ці важкі часи вкрай необхідно зберігати стабільність – у країні, у Парламенті, в Уряді, аби всі люди твердо знали, що країна стабільна, економіка стабільна.

  Глава Уряду нагадав, що його рішення оголосити про відставку було не емоцією, а позицією. «І свою відповідальність я відчуваю», – наголосив Володимир Гройсман.

  Він додав, що зараз чує багато критики на адресу Уряду. Деколи вона є справедливою. «Але я реаліст і знаю, що кроки, які ми робили, розпочинають зміни, і вони можуть бути швидшими, якщо парламентські фракції будуть об’єднуватися і голосувати, – сказав Глава Уряду. – Скільки можна плодити ненависть? Для мене Україна – це не просто місце на карті. Це велика, 45-мільйонна країна. В ній 45 мільйонів живих сердець, які хочуть жити по-людськи. І кожен (особливо в Парламенті) має відчути відповідальність за країну. Я її відчуваю», – додав Прем’єр-міністр.

  Прем’єр-міністр: Я реаліст і знаю, що кроки, які зроблені, розпочинають важливі зміни