• In English
 • Прем’єр-міністр вшанував пам’ять загиблих у Бабиному Яру
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 06 жовтня 2021 року о 23:26

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль взяв участь в урочистих заходах до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру.

  Церемонія вшанування пам’яті жертв трагедії відбулась у Києві в Національному історико-меморіальному заповіднику «Бабин Яр» за участі Президента України Володимира Зеленського, Президента Держави Ізраїль Іцхака Герцога та Президента Федеративної Республіки Німеччина Франка-Вальтера Штайнмайера. Також були присутні Голова парламенту Грузії Каха Кучава, Спікер Риксдагу Швеції Андреас Норлен, Маршалок Сенату Республіки Польща Томаш Гродзький та представники інших іноземних делегацій.

  «Бабин Яр — це те місце, де особливо гостро відчуваються масштаби великої трагедії у роки Другої світової війни. Нашим завданням залишається пам’ятати трагічні сторінки вітчизняної історії, роблячи все від нас залежне для вшанування пам’яті загиблих», —  відзначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр України разом з Главою держави та почесними гостями ознайомилися з аудіовізуальною інсталяцією «Дзеркальне поле» та взяли участь у відкритті-перформансі меморіального об’єкта «Кристалічна стіна плачу».

  Також учасники заходу переглянули світловий перформанс та відвідали символічну синагогу «Місце для роздумів».

  Прем’єр-міністр вшанував пам’ять загиблих у Бабиному Яру Прем’єр-міністр вшанував пам’ять загиблих у Бабиному Яру Прем’єр-міністр вшанував пам’ять загиблих у Бабиному Яру Прем’єр-міністр вшанував пам’ять загиблих у Бабиному Яру Прем’єр-міністр вшанував пам’ять загиблих у Бабиному Яру Прем’єр-міністр вшанував пам’ять загиблих у Бабиному Яру Прем’єр-міністр вшанував пам’ять загиблих у Бабиному Яру Прем’єр-міністр вшанував пам’ять загиблих у Бабиному Яру