• In English
 • Прем’єр-міністр відвідав Львівський національний театр опери та балету з нагоди його 120-річчя
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 25 вересня 2020 року о 18:08

  За тиждень Львівський національний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької відзначає 120 років із дня відкриття. З цієї нагоди Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час робочої поїздки до Львівської області 25 вересня вручив працівникам театру подяки та цінні подарунки.

  Глава Уряду був присутнім на репетиції до святкування та поспілкувався з колективом закладу. Він підкреслив, що Львівський національний театр опери та балету ім. С. Крушельницької — це одна з найбільш упізнаваних пам’яток міста та й всієї України.

  «Театр став першим серед українських, що ввійшов у міжнародну музичну асоціацію «Opera Europa» та в міжнародну організацію танцю ЮНЕСКО. На сцені театру виступали всесвітньовідомі виконавці, тому престиж театру — це престиж нашої країни. Саме для збереження та осучаснення таких культурних пам’яток України наступного року за ініціативи Президента розпочинаємо програму «Велика реставрація», — зазначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр відвідав Львівський національний театр опери та балету з нагоди його 120-річчя Прем’єр-міністр відвідав Львівський національний театр опери та балету з нагоди його 120-річчя Прем’єр-міністр відвідав Львівський національний театр опери та балету з нагоди його 120-річчя Прем’єр-міністр відвідав Львівський національний театр опери та балету з нагоди його 120-річчя Прем’єр-міністр відвідав Львівський національний театр опери та балету з нагоди його 120-річчя Прем’єр-міністр відвідав Львівський національний театр опери та балету з нагоди його 120-річчя Прем’єр-міністр відвідав Львівський національний театр опери та балету з нагоди його 120-річчя Прем’єр-міністр відвідав Львівський національний театр опери та балету з нагоди його 120-річчя Прем’єр-міністр відвідав Львівський національний театр опери та балету з нагоди його 120-річчя Прем’єр-міністр відвідав Львівський національний театр опери та балету з нагоди його 120-річчя Прем’єр-міністр відвідав Львівський національний театр опери та балету з нагоди його 120-річчя Прем’єр-міністр відвідав Львівський національний театр опери та балету з нагоди його 120-річчя