• In English
 • Прем’єр-міністр відвідав Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал»
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 червня 2021 року о 15:50

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 26 червня відвідав Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», що триває в Києві.

  Очільник Уряду поспілкувався з учасниками події та гостями, а також придбав низку книг. Серед них: "Дерев'яна монументальна архітектура Лівобережної України" (видавець Савчук О. О.), "Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грибаускайте" (видавництво "Наш формат"), "Василь Стус. Вибрані твори" (видавництво "Смолоскип"), "Бунтарки. Нові жінки і модерна нація" (видавництво "Смолоскип"), "Україна. Їжа та історія" (видавництво їzhak), "Чути українською" (видавництво "Віхола"), "Залізна вода" ("Видавництво Старого Лева"), "Мости замість стін" ("Видавництво Старого Лева").

  «Приємно спостерігати, як українці різного віку проявляють інтерес до читання. У цьому контексті такі фестивалі, як Книжковий Арсенал є не лише місцем для відпочинку, але й заходом, що популяризує літературу та підтримує українське книговидання», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Крім того, очільник Уряду взяв участь в акції Prisoners Voice та підписав листівку для українських політв'язнів у тимчасово окупованому Криму й у Російській Федерації.

  Відзначимо, що з метою підтримки книговидавничої сфери в період пандемії COVID-19 державною установою Український інститут книги було надано гранти інституційної підтримки для 94 видавців на загальну суму 81,461 млн грн. Це допомогло видати 2,561 млн примірників книжок.

  Прем’єр-міністр відвідав Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» Прем’єр-міністр відвідав Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» Прем’єр-міністр відвідав Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» Прем’єр-міністр відвідав Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» Прем’єр-міністр відвідав Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» Прем’єр-міністр відвідав Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» Прем’єр-міністр відвідав Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» Прем’єр-міністр відвідав Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» Прем’єр-міністр відвідав Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» Прем’єр-міністр відвідав Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал»