• In English
 • Прем’єр-міністр: Уряд має намір посилити відповідальність у сфері надання соціальних послуг
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 вересня 2021 року о 14:13

  Уряд на засіданні 8 вересня підтримав законопроект, який має посилити відповідальність у сфері надання соціальних послуг.

  За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, документ має запобігти виникненню ситуацій, коли заклади з надання соціальних послуг не виконують своє призначення та становлять загрозу для людей, як, наприклад, пожежа у будинку для літніх людей в Харкові.

  «Соціальна сфера — це та галузь, де будь-які збої в роботі, зловживання, маніпуляції з боку надавачів послуг повинні бути зведені до нуля. Соціальна функція держави має працювати без збоїв. Це обов’язок держави перед громадянами», — наголосив Глава Уряду.

  Денис Шмигаль зауважив, що на сьогодні не визначено механізму контролю та відповідальності за порушення законодавства у сфері надання соціальних послуг. Тому Уряд пропонує запровадити штрафи, розмір яких коливатиметься залежно від порушень: від десяти до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 11,4 тис. грн до 2,3 млн грн).

  Прем’єр-міністр: Уряд має намір посилити відповідальність у сфері надання соціальних послуг Прем’єр-міністр: Уряд має намір посилити відповідальність у сфері надання соціальних послуг Прем’єр-міністр: Уряд має намір посилити відповідальність у сфері надання соціальних послуг