• In English
 • Прем’єр-міністр: Українські компанії зможуть без ПДВ ввозити обладнання для виготовлення вакцин проти COVID-19
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 листопада 2021 року о 14:02

  Уряд звільняє від ПДВ ввезене в Україну обладнання для виготовлення вакцин та лікарських засобів, необхідних для лікування COVID-19. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступного слова на засіданні Уряду 17 листопада.

  «Рішення дозволить українським компаніям активізувати процес створення власних виробничих потужностей, збільшити інвестиції в дослідження та розробки. Натомість для держави — це можливість забезпечити внутрішню потребу в необхідних препаратах та не залежати від волі інших країн щодо їх поставок», — підкреслив очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр також повідомив, що практично в усіх областях наразі фіксується зниження кількості нових випадків COVID-19 та кількості госпіталізацій. За його словами, важливу роль у цьому відіграли карантинні обмеження, збільшення кількості вакцинованих та самовіддана робота українських медиків.

  Прем’єр-міністр: Українські компанії зможуть без ПДВ ввозити обладнання для виготовлення вакцин проти COVID-19 Прем’єр-міністр: Українські компанії зможуть без ПДВ ввозити обладнання для виготовлення вакцин проти COVID-19