• In English
 • Прем’єр-міністр України зустрівся з очільниками МЗС Австрії, Словаччини та Чехії
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 лютого 2022 року о 11:11

  Європейську перспективу України та консолідацію зусиль для підтримки нашої держави обговорили під час зустрічі у Києві Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Міністр закордонних справ Республіки Австрія Александер Шалленберг, Міністр закордонних справ Словацької Республіки Іван Корчок та Міністр закордонних справ Чеської Республіки Ян Ліпавський.

  Денис Шмигаль наголосив, що візит голів МЗС трьох європейських країн є важливим сигналом солідарності з Україною. Він подякував за надання економічної, гуманітарної та військової підтримки, а також особисто міністрам за відвідання лінії зіткнення напередодні.

  «Вдячний за тверду позицію ваших країн. Сьогодні ми маємо високий рівень підтримки з боку Європейського Союзу та її країн-членів. Практична допомога Збройним Силам України є для нас критично важливою, оскільки сьогодні Україна стала щитом Європи перед лицем загрози зі Сходу», — зазначив очільник українського Уряду.

  Як зауважив Прем’єр-міністр України, підписання на рівні глав держав і урядів спільних декларацій про європейську перспективу України стане чітким сигналом, що проєвропейські реформи у нашій державі заслуговують на підтримку всіх країн-членів ЄС. У зв’язку з цим Денис Шмигаль подякував Словаччині за підписання відповідної декларації й висловив сподівання, що невдовзі європейську інтеграцію офіційно підтримають й Чехія з Австрією.

  Міністри закордонних справ під час зустрічі запевнили, що Австрія, Словаччина й Чехія повністю підтримують суверенітет і територіальну цілісність України.

  Прем’єр-міністр України зустрівся з очільниками МЗС Австрії, Словаччини та Чехії Прем’єр-міністр України зустрівся з очільниками МЗС Австрії, Словаччини та Чехії Прем’єр-міністр України зустрівся з очільниками МЗС Австрії, Словаччини та Чехії Прем’єр-міністр України зустрівся з очільниками МЗС Австрії, Словаччини та Чехії Прем’єр-міністр України зустрівся з очільниками МЗС Австрії, Словаччини та Чехії Прем’єр-міністр України зустрівся з очільниками МЗС Австрії, Словаччини та Чехії Прем’єр-міністр України зустрівся з очільниками МЗС Австрії, Словаччини та Чехії Прем’єр-міністр України зустрівся з очільниками МЗС Австрії, Словаччини та Чехії Прем’єр-міністр України зустрівся з очільниками МЗС Австрії, Словаччини та Чехії