• In English
 • Прем’єр-міністр України зустрівся з головою МЗС Великої Британії
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 25 листопада 2022 року о 12:21

  У Києві, 24 листопада, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Державним секретарем у закордонних справах, справах Співдружності націй та розвитку Великої Британії Джеймсом Клеверлі.

  Очільник українського Уряду подякував за виділення британською стороною перших 5 млн фунтів стерлінгів на Фонд енергетичної підтримки України Енергетичного співтовариства, що спрямовуватимуться на забезпечення функціонування цивільного енергетичного сектору України.

  Прем’єр-міністр України та очільник МЗС Великої Британії обговорили посилення санкцій проти росії та створення спеціального міжнародного трибуналу для притягнення до відповідальності вищого керівництва рф.

  Сторони також торкнулися підготовки до Конференції з питань відновлення України у Великій Британії. У цьому контексті було порушено питання конфіскації заморожених російських активів та їх спрямування на відновлення нашої держави.

  Денис Шмигаль відзначив, що Україна зацікавлена в розвитку державно-приватного партнерства та веде перемовини з міжнародними організаціями про запровадження механізму страхування військових ризиків.

  Глава Уряду України подякував Великій Британії за всебічну вагому підтримку в протидії повномасштабній агресії росії.

  Прем’єр-міністр України зустрівся з головою МЗС Великої Британії Прем’єр-міністр України зустрівся з головою МЗС Великої Британії Прем’єр-міністр України зустрівся з головою МЗС Великої Британії Прем’єр-міністр України зустрівся з головою МЗС Великої Британії Прем’єр-міністр України зустрівся з головою МЗС Великої Британії Прем’єр-міністр України зустрівся з головою МЗС Великої Британії Прем’єр-міністр України зустрівся з головою МЗС Великої Британії