• In English
 • Прем'єр-міністр України та Президент ЄБРР обговорили підготовку нових інвестиційних проектів
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 березня 2021 року о 15:50

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 23 березня провів зустріч із Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо. Сторони обговорили розвиток двостороннього співробітництва та підготовку нових спільних проектів.

  Денис Шмигаль привітав Оділь Рено-Бассо з призначенням на посаду Президента ЄБРР та відзначив, що Україна сподівається на подальший розвиток взаємовигідної співпраці.

  «Вдячні за фахову підтримку ЄБРР, зокрема у розв’язанні питань реформування та покращення корпоративного управління ключових державних підприємств. Це надзвичайно складна, але дуже важлива реформа, і  все можливе для її прогресу було здійснено завдяки нашим спільним зусиллям», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Глава Уряду підкреслив, що українська сторона особливо зацікавлена в реалізації з ЄБРР спільних проектів модернізації й подальшого розвитку транспортної інфраструктури та підтримки енергетичного сектору.

  «Пропонуємо ЄБРР долучитися до впровадження нових концесійних проектів, зокрема впровадження програми державного приватного партнерства у дорожній галузі», — сказав Денис Шмигаль.

  Також Прем’єр-міністр відзначив, що Україна сподівається на конструктивну співпрацю з ЄБРР, яка дасть змогу не лише розширити діапазон галузей і напрямів діяльності, а й забезпечити позитивну динаміку щодо кількості проектів та досягнення вагомих результатів.

  У свою чергу Оділь Рено-Бассо зауважила, що ЄБРР продовжить підтримувати впровадження реформ, які сприяють стабільному і передбачуваному бізнес-клімату в Україні.

  «Як найбільший іноземний інвестор у країні, ЄБРР твердо прихильний до України та має амбітний порядок денний на 2021 рік. Ми продовжимо зосереджуватися на приватному секторі, зокрема на банках і малому бізнесі, та на проектах, що сприяють «озелененню» економіки», — зазначила Президент ЄБРР.

  Прем'єр-міністр України та Президент ЄБРР обговорили підготовку нових інвестиційних проектів Прем'єр-міністр України та Президент ЄБРР обговорили підготовку нових інвестиційних проектів Прем'єр-міністр України та Президент ЄБРР обговорили підготовку нових інвестиційних проектів Прем'єр-міністр України та Президент ЄБРР обговорили підготовку нових інвестиційних проектів Прем'єр-міністр України та Президент ЄБРР обговорили підготовку нових інвестиційних проектів