• In English
 • Прем’єр-міністр України провів зустріч із головою Уряду Бельгії
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 листопада 2022 року о 19:33

  Європейську та євроатлантичну інтеграцію України, використання заморожених російських активів для майбутнього відновлення та питання засудження злочинів росії обговорили під час зустрічі в Києві Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Прем’єр-міністр Бельгії Александер де Кроо.

  Очільник українського Уряду наголосив на рішучості України виконати до кінця року сім рекомендації Європейської комісії щодо статусу кандидата, аби перейти до процесу переговорів про членство в ЄС. Денис Шмигаль також висловив переконання, що Україна обов’язково приєднається до НАТО. Він подякував Бельгії за підписання декларації про підтримку членства України в ЄС та НАТО.

  Денис Шмигаль також висловив вдячність Бельгії за долучення до ініціативи Президента України «Grain from Ukraine», яка покликана забезпечити аграрною продукцією країни, де існує загроза голоду.

  Александер де Кроо зі свого боку запевнив, що Бельгія допомагатиме Україні з обладнанням та розмінуванням. А також адвокатуватиме питання демілітаризації Запорізької АЕС та створення Спеціального міжнародного трибуналу для притягнення до відповідальності політичного керівництва росії.

  Прем’єр-міністр України провів зустріч із головою Уряду Бельгії Прем’єр-міністр України провів зустріч із головою Уряду Бельгії Прем’єр-міністр України провів зустріч із головою Уряду Бельгії Прем’єр-міністр України провів зустріч із головою Уряду Бельгії Прем’єр-міністр України провів зустріч із головою Уряду Бельгії