• In English
 • Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зустрівся з Віце-президентом Європейського інвестиційного банку Вазилем Гудаком
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 жовтня 2019 року о 13:12

  Прем‘єр-міністр України Олексій Гончарук та Віце-президент Європейського інвестиційного банку Вазил Гудак на зустрічі 27 жовтня 2019 року обговорили розширення портфоліо проектів, які здійснюються в Україні за підтримки ЄІБ.

  Глава українського Уряду зазначив: «Європейський інвестиційний банк – один із найважливіших партнерів українського Уряду. Зокрема, загальна сума кредитування, яку ми отримали в рамках проектів розвитку державного управління – 5,9 млрд євро».

  Віце-президент Європейського інвестиційного банку в свою чергу привітав Прем‘єр-міністра з нещодавнім призначенням, наголосив на зацікавленості ЄІБ у продовженні співпраці з Україною та висловив підтримку державі на її євроінтеграційному шляху.

  Олексій Гончарук наголосив на тому, що Уряд України відкритий до співпраці в рамках проекту «Європейські дороги ІІІ», програми розвитку професійно-технічної освіти, реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту «Бориспіль» та інвестиційної програми АТ «Укрпошта».

  Глава українського Уряду також висловив сподівання, що програми співпраці включатимуть підтримку малого та середнього бізнесу, розвиток інфраструктури, зокрема системи громадського транспорту, а також підвищення енергоефективності. Він подякував за підтримку гуманітарних проектів та проектів із відновлення, які реалізуються за підтримки ЄІБ у контрольованих Урядом України районах Донецької та Луганської областей, та висловив сподівання на продовження цієї співпраці.

  Насамкінець Прем’єр-міністр України привітав підписання тристороннього Меморандуму між Урядом Франції, Європейським інвестиційним банком та м. Маріуполь щодо співпраці в рамках проекту водоочищення та водопостачання м. Маріуполя, яке відбудеться 29 жовтня 2019 року в Маріуполі на інвестиційному форумі Re:Think. Invest in Ukraine.


  Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зустрівся з Віце-президентом Європейського інвестиційного банку Вазилем Гудаком