• In English
 • Прем’єр-міністр України і Віце-президент Єврокомісії ознайомилися з виробництвом Іршанського гірничо-збагачувального комбінату
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 липня 2021 року о 19:58

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Віце-президент Європейської Комісії Марош Шефчовіч 12 липня здійснили візит до смт Іршанськ Житомирської області, де ознайомилися з виробництвом Іршанського гірничо-збагачувального комбінату АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія».

  Філія «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» — це провідний український комбінат із видобутку та збагачення титанових руд, що спеціалізується на розробленні ільменітової руди.

  «Україна має значний потенціал для того, щоб стати одним із лідерів світу у сфері видобутку критичної сировини та надійним постачальником її для партнерів по НАТО. Нарощування видобутку металів майбутнього дасть змогу розвивати в Україні нові галузі переробної промисловості, залучати інвестиції та створювати нові робочі місця. Переконаний, започаткування стратегічного партнерства з ЄС в цьому напрямку допоможе реалізувати це завдання», — наголосив Денис Шмигаль.

  Глава Уряду підкреслив, що для України важливо забезпечити комплексний видобуток власних корисних копалин і створити потужності з їх переробки й збагачення всередині країни. Тож Україна створює сприятливі умови для залучення інвесторів та відкриває двері для стратегічного іноземного капіталу у сферу надрокористування.

  «ОГХК стане першим об’єктом, що буде виставлений на аукціон у межах великої приватизації. Його стартова ціна — 3,7 млрд грн. Вже сьогодні ми бачимо зацікавленість з боку 10 провідних міжнародних компаній. Новий власник буде зобов’язаний вкласти не менше 400 млн грн в модернізацію компанії та дотримуватися природоохоронного законодавства», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Прем’єр-міністр України і Віце-президент Єврокомісії ознайомилися з виробництвом Іршанського гірничо-збагачувального комбінату Прем’єр-міністр України і Віце-президент Єврокомісії ознайомилися з виробництвом Іршанського гірничо-збагачувального комбінату Прем’єр-міністр України і Віце-президент Єврокомісії ознайомилися з виробництвом Іршанського гірничо-збагачувального комбінату Прем’єр-міністр України і Віце-президент Єврокомісії ознайомилися з виробництвом Іршанського гірничо-збагачувального комбінату Прем’єр-міністр України і Віце-президент Єврокомісії ознайомилися з виробництвом Іршанського гірничо-збагачувального комбінату Прем’єр-міністр України і Віце-президент Єврокомісії ознайомилися з виробництвом Іршанського гірничо-збагачувального комбінату Прем’єр-міністр України і Віце-президент Єврокомісії ознайомилися з виробництвом Іршанського гірничо-збагачувального комбінату