• In English
 • Прем'єр-міністр: Україна системно готується до проведення 23-го Саміту Україна – ЄС
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 квітня 2021 року о 13:16

  Для України важливо ґрунтовно підготуватися до проведення 23 Саміту Україна-ЄС та заручитися підтримкою Євросоюзу у майбутніх спільних ініціативах.

  На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час третього засідання Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

  Засідання відбулося 28 квітня за участі заступниці Генерального директора Директорату з питань добросусідства та розширення Єврокомісії Катерини Матернової, Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Вальдемараса Сарапінаса, Першого заступника голови Верховної Ради Руслана Стефанчука, представників Уряду, Верховної Ради та Офісу Президента.

  Глава Уряду зауважив, що на минулому засіданні було затверджено план пріоритетних законопроектів та нормативно-правових актів у сфері європейської інтеграції на І квартал цього року.

  «Варто відзначити, що вже 8 проектів актів було прийнято в І кварталі, а 13 опрацьовуються для внесення на розгляд Уряду. Також хочу подякувати Верховній Раді за співпрацю і відзначити ухвалення 2 важливих законів щодо сертифікації оператора системи передачі та щодо ветеринарної медицини. Крім того, 4 законопроекти пройшли перше читання», — зазначив Денис Шмигаль.

  Під час засідання Комісія затвердила план-графік із 44 проектів актів у сфері європейської інтеграції, які необхідно внести на розгляд Уряду протягом ІІ кварталу, та оновлений план із переліком пріоритетних законопроектів.

  «Інтенсивний діалог та насичений порядок денний відносин Україна-ЄС ставить перед нашою державою амбітні та комплексні завдання. Ми чітко розуміємо, що наш євроінтеграційний поступ, в першу чергу, залежить від проведеної внутрішньої роботи», — зауважив очільник Уряду.

  Як відзначив Денис Шмигаль, Україна системно готується до проведення чергового 23-го Саміту Україна-ЄС, під час якого планується обговорення євроінтеграційних зусиль української сторони та визначення подальших орієнтирів.

  За результатами засідання Прем’єр-міністр доручив членам Комісії щомісяця звітувати про результати роботи в частині виконання заявлених євроінтеграційних пріоритетів. А також якнайшвидше внести на розгляд Уряду проекти нормативно-правових актів, спрямовані на виконання євроінтеграційних зобов’язань України, і супроводжувати пріоритетні євроінтеграційні законопроекти, зареєстровані у ВРУ.

  Прем'єр-міністр: Україна системно готується до проведення 23-го Саміту Україна – ЄС Прем'єр-міністр: Україна системно готується до проведення 23-го Саміту Україна – ЄС Прем'єр-міністр: Україна системно готується до проведення 23-го Саміту Україна – ЄС Прем'єр-міністр: Україна системно готується до проведення 23-го Саміту Україна – ЄС