• In English
 • Прем’єр-міністр: Україна – це не просто місце на карті, у нас є 45 мільйонів причин любити свою державу
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 квітня 2019 року о 11:35

  Україна – це не просто місце на карті, і у нас є 45 мільйонів причин любити рідну державу, яка довела всьому світу свою відданість демократичним цінностям. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду, 3 квітня, і коментуючи результати першого туру виборів Президента.

  Він відзначив, що секрет успіху України простий: потрібно любити свою країну, вірити в свої сили і добросовісно робити свою роботу. «Закликаю всіх до цього, – сказав Володимир Гройсман. – Будь-які зміни ми можемо робити разом – через свою відповідальність і відповідальність мільйонів. Україна – це не просто місце на карті. Україна – це велика європейська країна з безмежними можливостями».

  Глава Уряду наголосив, що сьогодні треба позбутися відчуття меншовартості і побоювання, що щось не вийде. «Не потрібно піддаватися розчаруванням – як би не було складно. Будь-який результат дається лише серйозною сумлінною працею», – сказав Володимир Гройсман.

  Він зазначив, що в цей історичний момент Уряд робить і буде робити все, аби Україна стала розвиненою. «Ми обов’язково досягнемо успіху», – додав Прем’єр-міністр.

  Прем’єр-міністр: Україна – це не просто місце на карті, у нас є 45 мільйонів причин любити свою державу