• In English
 • Прем’єр-міністр у День закоханих: Коли людей об’єднує кохання, вони по-справжньому щасливі
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 лютого 2019 року о 12:52

  Коли людей об’єднує кохання, вони стають по-справжньому щасливими, здатними створювати і берегти сім'ї, виховувати дітей і онуків. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він взяв участь у весільній церемонії для подружніх пар, які разом прожили понад 50 років. Церемонія відбулася у Києві. Її учасниками стали шість пар, які вирішили відзначити ювілейне весілля.

  Глава Уряду вручив ювілярам святкові свідоцтва про шлюб, побажав міцного здоров’я і закликав всіх присутніх брати приклад з них і навчатися так само берегти, поважати і любити один одного.

  «Коли ми знаходимо свою половинку, ми по-справжньому стаємо щасливими. Я сьогодні почув історії, які тривають понад 50 років, історії світлого й чистого кохання. Коли людей об’єднує кохання, на світ з’являються діти-янголятка», - сказав Володимир Гройсман.

  Він побажав молодим парам, які сьогодні вступають у шлюб, наслідувати і берегти красиві сімейні традиції.

  «Одружуйтеся, а про документи подбає Мін’юст», - пожартував Прем’єр-міністр.

  Прем’єр-міністр у День закоханих: Коли людей об’єднує кохання, вони по-справжньому щасливі Прем’єр-міністр у День закоханих: Коли людей об’єднує кохання, вони по-справжньому щасливі Прем’єр-міністр у День закоханих: Коли людей об’єднує кохання, вони по-справжньому щасливі