• In English
 • Прем’єр-міністр провів зустріч з Директором Європейського департаменту МВФ
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 листопада 2020 року о 19:00

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 20 листопада провів зустріч у форматі відеоконференції з Директором Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду Альфредом Каммером.

  Сторони обговорили зміцнення фінансового співробітництва, процес провадження реформ в Україні та виконання структурних «маяків», передбачених у Меморандумі України з МВФ за програмою Stand-by.

  Прем’єр-міністр подякував Міжнародному валютному фонду за послідовну та незмінну підтримку в забезпеченні макрофінансової стабільності України.

  «Підтримка Міжнародного валютного фонду — це є маркер стабільності для України, всього міжнародного фінансового середовища та банківського ринку. Наші з вами команди працюють практично щодня, і я дякую їм за фактично цілодобову роботу», — зазначив Денис Шмигаль.

  Очільник Уряду висловив сподівання, що МВФ дасть позитивний сигнал про підтримку домовленостей між Україною та Європейською Комісією для виплати чергового траншу макрофінансової допомоги найближчим часом.

  Прем’єр-міністр провів зустріч з Директором Європейського департаменту МВФ Прем’єр-міністр провів зустріч з Директором Європейського департаменту МВФ Прем’єр-міністр провів зустріч з Директором Європейського департаменту МВФ Прем’єр-міністр провів зустріч з Директором Європейського департаменту МВФ