• In English
 • Прем’єр-міністр: Програми підтримки спортивних досягнень — це подяка суспільства українським спортсменам
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 29 вересня 2021 року о 14:40

  Українські спортсмени, які посіли 4-6 місця на літніх Олімпійських іграх у Токіо, отримають від держави грошову винагороду. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Відповідне рішення Уряд ухвалив під час чергового засідання 29 вересня.

  Грошову винагороду отримають 25 українських олімпійців та їхні тренери. За 4 місце держава виплатить 200 тисяч гривень. За 5 місце — 140 тисяч, а за 6 місце — 100 тисяч гривень.

  Крім того, для тренерів, які готують збірну України до зимових Олімпійських ігор в Пекіні у 2022 році, буде призначено 12 стипендій Кабінету Міністрів. Розмір такої стипендії складатиме понад 40 тисяч гривень.

  «Такі програми підтримки спортивних досягнень — це подяка суспільства нашим спортсменам за їхню силу духу, за жагу до перемоги в будь-яких обставинах і звичайно за мотивацію для кожного долати труднощі, які є у нашому житті», — відзначив Денис Шмигаль.

  Уряд також призначив стипендії для дітей з інвалідністю за високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях.

  «89 дітей, які показали гарні результати в різних видах спорту, отримуватимуть президентські стипендії в розмірі понад 5 тисяч гривень щомісяця. Стипендії також будуть призначені 43 їхнім тренерам», — повідомив Прем’єр-міністр.

  Прем’єр-міністр: Програми підтримки спортивних досягнень — це подяка суспільства українським спортсменам Прем’єр-міністр: Програми підтримки спортивних досягнень — це подяка суспільства українським спортсменам