• In English
 • Прем’єр-міністр: Пришвидшити рух України до ЄС — пріоритет нашого Уряду
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 02 вересня 2020 року о 15:05

  За словами Прем'єр-міністра  Дениса Шмигаля, євроінтеграційні прагнення України мають втілюватися через конкретні справи та ініціативи. 

  Про це Прем’єр-міністр зазначив під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 2 вересня. За його підсумками Уряд схвалив проекти угод для посилення співробітництва України та Європейського Союзу.

  Ідеться про:

  — підтримку ЄС у відновленні української економіки;

  — підтримку ЄС у реформі сфери юстиції та розвитку верховенства права; 

  — співробітництво з європейськими партнерами у сфері ядерної безпеки.

  «Ці угоди спрямовані на виконання програми нашого Уряду щодо розширення обсягів допомоги, яка надається Україні у рамках фінансових інструментів ЄС», — зазначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр наголосив, що пришвидшити рух України до Європейського Союзу та європейських правил — це пріоритет Уряду. Для цього треба посилювати координацію різних органів та гілок влади. Тому Кабінет Міністрів затвердив три робочі групи:

  — Міжвідомча робоча група з проекту «Європейський зелений курс»;

  — Комісія з питань взаємодії органів влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків;

  — Комісія з питань виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

  «Ми зараз по багатьох сферах щодо виконання цієї Угоди йдемо за графіком, щодо деяких є ризик відставання. Створення таких міжвідомчих груп додасть нам можливості залишатися в графіку щодо виконання нашої дорожньої карти Угоди про асоціацію з ЄС. Я буду особисто контролювати цей напрямок. Бо слова «Україна — це Європа» мають бути не лише словами, а і втілюватися в життя через конкретні ініціативи та реформи нашого Уряду», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр додав, що до кінця року Уряд планує подати до Верховної Ради близько 30 законопроектів, які будуть стосуватися європейської інтеграції.

  Прем’єр-міністр: Пришвидшити рух України до ЄС — пріоритет нашого Уряду