• In English
 • Прем’єр-міністр представив народним депутатам оновлену Програму діяльності Уряду
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 02 жовтня 2021 року о 09:00

  Під час виїзного засідання фракції «Слуга народу» Прем’єр-міністр Денис Шмигаль презентував народним депутатам оновлену Програму діяльності Уряду.

  У Програму, за його словами, увійшли спільні напрацювання урядовців, парламентарів і представників Офісу Президента, а також понад 500 залучених експертів.

  «Документ включає найкращі світові практики організації роботи всієї влади. Програма складається з трьох груп національних пріоритетів; громадяни, держава, економіка. Далі йдуть 12 національних пріоритетів, які містять 97 завдань та понад 2000 заходів», — підкреслив Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль наголосив, що метою Програми є:

  — сервіс для громадян; 

  — прогнозовані джерела фінансування;

  — досягнення очікуваних результатів; 

  — контроль за виконанням. 

  Також Глава Уряду зауважив, що зміниться підхід до реалізації Програми. Він передбачатиме якісне наповнення документу завдяки залученню експертів, аналітиків, бізнесу та громадськості. А також використання ІТ-інструментів, які дозволять Програму ефективно виконувати.

  «В ІТ-інструмент вже внесені всі завдання, що стоять перед Кабінетом Міністрів та міністерствами, сотні показників та таймлайнів, що дозволять в режимі реального часу розуміти як досягаються результати», — відзначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр представив народним депутатам оновлену Програму діяльності Уряду