• In English
 • Прем’єр-міністр під час звіту Уряду: 2017 рік став роком відкриття нових можливостей в більшості сфер
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 червня 2018 року о 15:40

  Минулий рік був непростим для держави й громадян, але він став роком відкриття нових можливостей в більшості сфер і заклав основу сталого зростання, яке спостерігаємо і підтримуємо сьогодні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час презентації звіту роботи Уряду України за 2017 рік в Комітеті Верховної Ради України з питань економічної політики. Глава Уряду наголосив, що звіт був переданий Парламенту ще в лютому поточного року – як того вимагає законодавство. Втім, ключова ідея сьогоднішньої презентації – показати, яким є і має бути результат спільної роботи Уряду та Парламенту.

  «Уряд повністю сконцентрований на виконанні програмних завдань. Ситуація у нас непроста. Але я все зроблю для того, аби ситуація була стабільною. Нам треба дивитися людям в очі, а для цього працювати головою і з чистим серцем. Все непросто, але здолає дорогу той, хто іде», - сказав Володимир Гройсман.

  Він нагадав, що минулого року економіка закріпила позитивну динаміку зростання. Це дало змогу вистроїти стратегічні напрямки роботи і сформувати плани, реалізація яких стала можливою за рахунок економічного росту.

  «У 2017 році ми почали зміни якості стандартів життя виключно спираючись на можливості економіки. Ріст має бути відчутний в житті кожного громадянина. Тож минулого року ми відкрили шлях до позитивних змін», - сказав Володимир Гройсман.

  Серед ключових соціальних перетворень Глава Уряду назвав зміни у пенсійній системі, які дозволили збільшити пенсії для 9 млн пенсіонерів, зміни в системі освіти і зміни в системі охорони здоров’я, які стали запорукою зміни всієї парадигми відносин лікар-пацієнт. За його словами, вже 9 млн українців уклали контракти зі своїм лікарями. «Ми розраховуємо на подальше підвищення зарплат лікарям», - зазначив Володимир Гройсман.

  Він звернув увагу, що сьогоднішні рішення – від покращання інвестиційного клімату до запровадження прозорої приватизації нестратегічних держактивів – направлені на подальше нарощування можливостей держави і реалізації її потенціалу. «Ми можемо зростати швидше. Орієнтир – 5% і вище, - зазначив Прем’єр-міністр. - У нас багатогранні можливості – від надр до космосу. Ми є ланцюгом вироблення високотехнологічної продукції. Наш потенціал великий, і ми поки що не використовуємо його не на повну потужність. Але ми почали запроваджувати нові програми підтримки окремих секторів економіки. Завдання – консолідувати зусилля, аби економіка зростала, змінювалася інфраструктура, зростали стандарти життя».

  Прем’єр-міністр під час звіту Уряду: 2017 рік став роком відкриття нових можливостей в більшості сфер