• In English
 • Прем'єр-міністр перевірив роботу медичних закладів Сумщини
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 вересня 2020 року о 12:20

  У ході робочої поїздки до Сумської області 22 вересня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з діяльністю Сумської обласної клінічної лікарні.

  Очільник Уряду перевірив роботу закладу та умови перебування пацієнтів, а також поспілкувався з медичним колективом. Він підкреслив, що вже у жовтні як лікарі, так і середній та молодший медичний персонал отримають підвищені заробітні плати.

  Прем’єр-міністр відзначив, що Сумська обласна клінічна лікарня є головним закладом охорони здоров’я в області для надання високоспеціалізованої медичної допомоги населенню. «Щорічно тут отримують послуги до 22 тисяч пацієнтів, а отже для них мають бути створені сучасні та комфортні умови. У рамках проекту Президента «Велике будівництво» продовжується добудова корпусу В, найближчим часом буде придбане нове обладнання та розшириться список послуг», — сказав Глава Уряду.

  Крім того, Денис Шмигаль оглянув приміщення приймального відділення. Він зауважив, що обласна лікарня бере участь у проекті реконструкції приймальних відділень і його площа згідно з проектно-кошторисною документацією має розширитися майже в чотири рази.

  «Загалом у Сумській області в рамках програми «Велике будівництво» планується реконструкція та капітальний ремонт приймальних відділень у 7 опорних лікарнях. Це особливо важливий проект для Президента і для Уряду. Необхідно прискорити його реалізацію. Окремо хочу підкреслити, що роботи та обладнання у приймальних відділеннях повинні бути виконані якісно», — зазначив Прем’єр-міністр.

  За словами Дениса Шмигаля, на найближчі роки пріоритетним напрямом з модернізації Сумської обласної клінічної лікарні є будівництво нового дев’ятиповерхового хірургічного корпусу для медичного обслуговування населення з усієї області та нових об’єктів інфраструктури лікарні.

  Прем'єр-міністр перевірив роботу медичних закладів Сумщини Прем'єр-міністр перевірив роботу медичних закладів Сумщини Прем'єр-міністр перевірив роботу медичних закладів Сумщини Прем'єр-міністр перевірив роботу медичних закладів Сумщини