• In English
 • Прем’єр-міністр Олексій Гончарук представив нового Голову Держгеокадастру
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 грудня 2019 року о 14:26

  Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук представив нового Голову Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Дениса Башлика.

  «Сьогодні ми тут, щоб докорінно змінити ставлення людей до сфери земельних відносин, зокрема до Держгеокадастру як органу, що надає адміністративні послуги», — наголосив Олексій Гончарук.

  Прем’єр-міністр поставив чіткі завдання новому керівнику: «За два місяці провести тотальну перевірку, очистити службу від усіх, із ким у людей асоціюється корупція в Держгеокадастрі. Оновити керівний склад через прозорі відкриті конкурси».

  Глава Уряду наголосив, що вкрай важливо наступного року завершити ортофотозйомку: «Це стане гарною основою для наповнення кадастрів, ми матимемо так звану Big data, що є незамінною для ефективного запуску земельної реформи».

  «Влітку вже маємо завершити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення. Щоби конфліктів у сфері земельних відносин не було. Це наша ціль», — підкреслив Олексій Гончарук.

  Прем'єр-міністр звернувся також до трудового колективу: «Якщо ви порядні і професійні люди, готові працювати, то, будь ласка, допомагайте новому керівнику. Маємо разом позбавитися від корупції та «схематозів». Якщо не згодні — уже звільняйтеся. Не гаймо часу».

  Зазначимо, що раніше Денис Башлик очолював Департамент міжнародної співпраці та ринку земель в Держгеокадастрі. Є ініціатором успішних масштабних міжнародних проектів зі Світовим банком, USAID, Kartverket. Співавтор низки інноваційних ініціатив у сфері ринку земель, зокрема щодо створення системи моніторингу земельних відносин.

  Нагадаємо, нового Голову Держгеокадастру призначено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року.

  Прем’єр-міністр Олексій Гончарук представив нового Голову Держгеокадастру Прем’єр-міністр Олексій Гончарук представив нового Голову Держгеокадастру Прем’єр-міністр Олексій Гончарук представив нового Голову Держгеокадастру