• In English
 • Прем’єр-міністр Олексій Гончарук оглянув КПВВ «Новотроїцьке» та поспілкувався з мешканцями неподалік лінії розмежування
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 жовтня 2019 року о 16:35

  Прем’єр-міністр Олексій Гончарук в межах робочої поїздки до Донецької області відвідав  село Миколаївка, що знаходиться неподалік лінії розмежування, та поспілкувався там з місцевими мешканцями. Разом  з Міністром  у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксаною Колядою вони цікавилися проблемами, які турбують людей. Зокрема, місцеві мешканці підняли питання діагностики туберкульозу, медичного забезпечення, а саме нестачі педіатрів, сімейних лікарів. Також йшлося про сполучення між невеличкими селами, хуторами із  районним центром.

  Та найболючішим питанням для місцевих жителів залишається неможливість використовувати сотні гектарів землі, значна частина з яких замінована.

  Також Олексій Гончарук   разом з представниками Уряду оглянув контрольно-пропускний пункт в'їзду/виїзду «Новотроїцьке». Вони поговорили з людьми, які перетинають лінію розмежування.

  Проблемні питання було обговорено і з прикордонниками. Зокрема, йшлося про важливість відтермінування норми щодо перетину КПВВ дітьми за закордонними паспортами. За словами Оксани Коляди, на відпрацювання нового механізму є місяць.

  Прем’єр-міністр подякував своїм співрозмовникам за важливий діалог та запевнив у готовності Уряду вжити максимальних заходів для вирішення озвучених людьми проблем.


  Прем’єр-міністр Олексій Гончарук оглянув КПВВ «Новотроїцьке» та поспілкувався з мешканцями неподалік лінії розмежування Прем’єр-міністр Олексій Гончарук оглянув КПВВ «Новотроїцьке» та поспілкувався з мешканцями неподалік лінії розмежування Прем’єр-міністр Олексій Гончарук оглянув КПВВ «Новотроїцьке» та поспілкувався з мешканцями неподалік лінії розмежування Прем’єр-міністр Олексій Гончарук оглянув КПВВ «Новотроїцьке» та поспілкувався з мешканцями неподалік лінії розмежування Прем’єр-міністр Олексій Гончарук оглянув КПВВ «Новотроїцьке» та поспілкувався з мешканцями неподалік лінії розмежування Прем’єр-міністр Олексій Гончарук оглянув КПВВ «Новотроїцьке» та поспілкувався з мешканцями неподалік лінії розмежування Прем’єр-міністр Олексій Гончарук оглянув КПВВ «Новотроїцьке» та поспілкувався з мешканцями неподалік лінії розмежування