• In English
 • Прем’єр-міністр обговорив підтримку реформ з Керуючим директором ЄБРР в країнах Східної Європи та Кавказу
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 06 вересня 2021 року о 16:04

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та Керуючий директор ЄБРР в країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне під час зустрічі 6 вересня обговорили реалізацію та підтримку реформ в Україні.

  Денис Шмигаль підкреслив, що провадження реформ в Україні є важливим і необхідним інструментом для досягнення сталого прогресу. Тому Уряд налаштований на продовження усіх розпочатих реформ.

  «Цього та наступного року ми плануємо зосередитися на реформі державного управління, покращенні інвестиційного й бізнес-клімату, приватизації й реформі корпоративного управління, координації зеленого курсу, продовженні земельної та антикорупційної реформи. Крім того, ми розпочинаємо й нові реформи: впровадження другого рівня пенсійної системи, а також розвиток фондового ринку», — зазначив Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр наголосив, що запровадження другого рівня пенсійної системи у синергії з розвитком фондового ринку для України є критично важливим.

  Денис Шмигаль подякував Європейському банку реконструкції та розвитку за значну та системну підтримку, надану для реалізації реформ в Україні.

  Прем’єр-міністр обговорив підтримку реформ з Керуючим директором ЄБРР в країнах Східної Європи та Кавказу