• In English
 • Прем’єр-міністр обговорив перебіг реформ в Україні з послами ЄС, США та Великої Британії
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 травня 2021 року о 18:17

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль обговорив перебіг реформ в Україні з головами дипломатичних представництв Європейського Союзу, Сполучених Штатів та Великої Британії. 

  На зустрічі були присутні Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас, Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, Тимчасовий повірений у справах Великої Британії в Україні Ніколас Гаррокс, Перший Віце-прем’єр-міністр України — Міністр економіки Олексій Любченко, Міністр юстиції Денис Малюська, Міністр фінансів Сергій Марченко та Міністр енергетики Герман Галущенко. 

  Прем’єр-міністр відзначив, що Уряд спільно з Офісом Президента та Верховною Радою послідовно працюють над вдосконаленням українського законодавства задля реалізації реформ у країні. 

  «Минулого тижня Верховна Рада проголосувала у першому читанні законопроекти, які необхідні для отримання макрофінансової допомоги й траншу МВФ. Наразі триває підготовка змін до другого читання. Розраховуємо, що невдовзі вони будуть ухвалені в цілому», — зазначив Денис Шмигаль.

  Голова Уряду підкреслив, що важливо тримати зв’язок з нашими партнерами в питаннях реалізації всіх реформ, зокрема антикорупційної, судової, корпоративної, запровадження ринку газу та електроенергії. 

  Крім того, Денис Шмигаль відзначив, що законопроект щодо відповідальності за недостовірне декларування статків був поданий Президентом України і ухвалений в першому читанні минулого місяця. Також, у першому читанні схвалений законопроект, який стосується діяльності Вищої ради правосуддя. 

  Під час зустрічі сторони обговорили, зокрема, реформу корпоративного управління та роботу ринку газу. Денис Шмигаль запевнив голів дипломатичних представництв, що впровадження ринку газу в Україні незворотне.

  Прем’єр-міністр обговорив перебіг реформ в Україні з послами ЄС, США та Великої Британії Прем’єр-міністр обговорив перебіг реформ в Україні з послами ЄС, США та Великої Британії Прем’єр-міністр обговорив перебіг реформ в Україні з послами ЄС, США та Великої Британії Прем’єр-міністр обговорив перебіг реформ в Україні з послами ЄС, США та Великої Британії Прем’єр-міністр обговорив перебіг реформ в Україні з послами ЄС, США та Великої Британії Прем’єр-міністр обговорив перебіг реформ в Україні з послами ЄС, США та Великої Британії