• In English
 • Прем’єр-міністр: Наша мета — комплексний підхід до надання реабілітаційної допомоги, яка буде доступна кожному, хто її потребує
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 грудня 2021 року о 16:49

  Система реабілітації в Україні має стати доступною для кожного громадянина, якому це необхідно. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради щодо реалізації програм з реабілітаційної допомоги у 2022 році. 

  В обговоренні взяли участь Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, Міністр соціальної політики Марина Лазебна, Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна, заступник Керівника Офісу Президента Юлія Соколовська, радник — уповноважений Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна та представники міністерств. 

  «В Україні існує нагальна потреба в удосконаленні надання послуг з реабілітації громадян. Сьогоднішня застаріла система не враховує сучасних підходів та рекомендацій із запобігання хвороб — вона орієнтується лише на діагноз, а послуги надаються фрагментарно в різних установах. Наша мета — комплексний підхід до надання всіх видів реабілітаційної допомоги, яка буде доступна кожному українцю, який цього потребує», — підкреслив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. 

  Під час наради члени Уряду повідомили про кроки, які робить кожне Міністерство в напрямку розвитку системи реабілітаційної допомоги. Заступник Керівника Офісу Президента Юлія Соколовська також поінформувала щодо Закону України «Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я», який був підписаний Президентом 3 грудня 2020 року. Документ запроваджує надання якісної реабілітаційної допомоги безпосередньо в закладах охорони здоров’я із самого початку захворювання або травми. 

  За підсумками наради Прем’єр-міністр дав завдання всім відомствам розробити дорожню карту з розвитку системи реабілітації та зробити розрахунки для створення сучасної інфраструктури з реабілітаційної допомоги, щоб вона стала доступною кожному, хто потребує таку послугу. Також Глава Уряду дав завдання Міністерству охорони здоров’я та Міністерству соціальної політики підготувати нормативно-правову базу для впровадження Закону України «Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я».

  Прем’єр-міністр: Наша мета — комплексний підхід до надання реабілітаційної допомоги, яка буде доступна кожному, хто її потребує Прем’єр-міністр: Наша мета — комплексний підхід до надання реабілітаційної допомоги, яка буде доступна кожному, хто її потребує Прем’єр-міністр: Наша мета — комплексний підхід до надання реабілітаційної допомоги, яка буде доступна кожному, хто її потребує